محل تبلیغات شما

به نام خدا
گوش کردن به مطلبی از محبوبترین خواننده سنتی دوران زندگی ام یکی از بهترین و شیرین ترین لحظات را برایم رقم زد. حس و حالی که در هنگام گوش کردن به این پادکست * به من دست داد واقعا غیرقابل توصیفه.از ناگفته های استاد میگوید و مرور بعضی از آهنگهای شجریان من را برد به همان دوران نوجوانی و جوانی ، وقتی که با ذوق و شوق جدیدترین کاست استاد را تهیه میکردم و توی ضبط میگذاشتم و با حرص و ولعی ناتمام به آهنگها و آوازهایش گوش میدادم و گوش میدادم . آن اتاق ، آن روزهای زیبا و روشن ، آن شبهای طولانی ، دوران دانشجویی و تمام اون حس و حالهایی که با آن آهنگها داشتم. روحم به پرواز در می آید . با بغض ، با شور، با حسرت با تمام احساسی که دارم به آنها گوش میدهم . از کاست "بیداد" میگوید که "یاری اندر کس نمی بینم یاران را چه شد" و از "شب سکوت کویر" و شبهایی که با صدای آن کمانچه اساطیری و صدای اهورایی "ببار این بارون ببار" رو زمزمه میکردم . و "دلشدگانی" که قشنگ یادمه وقت گوش دادن به آن تمام وجودم لرزید "پاسبان حرم دل شده ام شب همه شب - تا در این پرده جز اندیشه او نگذارم"
هشتاد و دو دقیقه ای که من را از این دنیا و حال و هوایش برد به بهترین لحظات زندگی ام . دانلود کنید و گوش کنید:
ده گانه آقای آواز

پادکست: یک تکنولوژی جدید مانند برنامه ‌ای راديويی يا مشابه آن است که به صورت ديجيتالی ضبط شده و در اینترنت به شکل محتوای صوتی منتشر می شود.

یارم به یک لا پیرهن

و ده گانه آقای آواز . . .

و به خودمان باختیم . . .

و بزرگداشت حافظ . . .

، ,ام ,تمام ,شب ,دوران ,میدادم ,که با ,حس و ,و گوش ,برد به ,گانه آقای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم